Gün

Saat

Dakika

Saniye
  • 16

    Mart

    Kongre Başlangıç Tarihi
  • 20

    Mart

    Kongre Bitiş Tarihi

Davet Mektubu

Değerli Meslektaşlarımız,

Tüm Dünya’nın içinde bulunduğu COVID-19 pandemi döneminde, meslektaşlarımızın ve sizlerin sağlığı 9. Çocuk dostları Kongresi düzenleme kurulu için öncelik taşımaktadır. Bu öncelik doğrultusunda, bilim ve eğitim faaliyetlerinin de devamlılığı gerekmektedir.

Eğitim ve bilime ara vermemek adına, 9. Çocuk Dostları Kongresi’ni 16-20 Mart 2021 tarihleri arasında Online olarak gerçekleştirme kararını almış bulunmaktayız.

Derneğimize ve camiamıza olan desteklerinizin, tüm insanlığın zorlu sınavdan geçtiği bu dönemde de artarak devam edeceği düşüncesindeyiz.

Kongremizin sizlerin destekleri ile fiziki kongrenin bilimsel ve sosyal eksikliğini hissettirmeden, aynı heyecan ve doyurucu bilimsel oturumlarla gerçekleştirileceğinden şüphemiz yoktur.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi çatısı altında gelenekselleşen kongremiz İstanbul ilindeki 20 Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Kliniklerinin yanı sıra tüm ülkemizdeki çocuk kliniklerinin ortak bilimsel ve sosyal paylaşımın gerçekleştiği bir noktaya ilerlemiştir.

Süregelen bilimselliği arttırma yönündeki destekleriniz için teşekkür eder, sanal da olsa bir araya gelmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

Kongre Düzenleme Kurulu